"
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 19-/C-HR 16- ICER 182287 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
182287 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
182287
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 35190 | AKRON-MALÒ | 1051341 | AKRON-MALÒ | 28481341 |
| ATE | 13046055012 | BLUE PRINT | ADT342223 | BORG & BECK | BBP2637 |
| BRAXIS | AA0706 | BREMBO | P83171 | BREMSI | BP3755 |
| CAR | PNT8602 | CIFAM | 82210880 | COMLINE | ADB32438 |
| COMLINE | CBP32438 | DANAHER | ADP0613 | DANAHER | DBP3378 |
| DELPHI | LP3378 | DENCKERMANN | B111499 | DON | PCP1767 |
| E.T.F. | 121721 | EUROBRAKE | 55022245116 | EUROREPAR | 1681166580 |
| FEBI BILSTEIN | 116400 | FERODO | FDB5146 | FIT | FP2065 |
| fri.tech. | 10880 | FTE | BL2868A1 | FTE | 9011108 |
| HELLA | 8DB355037761 | HELLA | 8DB355039751 | HELLA PAGID | 8DB355037761 |
| HELLA PAGID | 8DB355039751 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3602013 | Hi-Q | SP4213 |
| IAP QUALITY PARTS | 70417240 | IAP QUALITY PARTS | 70417240P | ICER | 182287 |
| JURATEK | JCP8534 | KAISHIN | FK10312 | KAMOKA | JQ101006 |
| KAVO PARTS | KBP9153 | LPR | 05P2068 | MAGNETI MARELLI | 363916061139 |
| MDR | MFP22022 | METELLI | 2210880 | METZGER | 1170854 |
| MEYLE | 0252278218PD | MINTEX | MDB4014 | MK Kashiyama | D2357MHP |
| MOTAQUIP | LVXL1952 | NATIONAL | NP3020 | NiBK | PN1858 |
| NIPPARTS | N3602159 | NISSHINBO | NP1170 | NK | 2245116 |
| OPTIMAL | BP12830 | PROTECHNIC | PRP1952 | QUARO | QP0644C |
| QUARO | QP0644 | QUINTON HAZELL | BP2018 | R BRAKE | RB2287 |
| RAICAM | RA11890 | RED-LINE | 27TO092 | RIDEX | 402B1455 |
| ROADHOUSE | 2178602 | SAMKO | 5SP2068 | Stark | SKBP0012090 |
| SWAG | 33106416 | TEXTAR | 2278201 | TOMEX Brakes | TX1963 |
| TOYOTA | 04465F4021 | TOYOTA | 04465F4020 | TOYOTA | 04465F4010 |
| TRISCAN | 811013118 | TRUSTING | 10880 | TRW | GDB2290 |
| VALEO | 302560 | VALEO | 601750 | WVA | 22819 |
| WVA | 22818 | WVA | 22817 | WVA | 22784 |
| WVA | 22783 | WVA | 22782 | ZIMMERMANN | 227821852 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota COROLLA Наклонная задняя часть (_E21_) | Toyota COROLLA универсал (_E21_) | Toyota C-HR (_X1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 182287 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 141.3 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,96 |
| Висота 2 [мм] | 63,3 |
| Висота [мм] | 60,5 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 182287 |
| Номер технічної інформації | 182287 |
| Товщина (мм) | 18,4 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 141,3 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A0111/4967 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 448 ₴






