"
Колодки гальмівні (передні) Renault Laguna II 01- BOSCH 0 986 495 264 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
0986495264 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 495 264
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37218 | ASHUKI by Palidium | P11057 | AUTOMOTOR France | PBP2011 |
| BLUE PRINT | ADR164214 | BOSCH | 0986424616 | Brake ENGINEERING | PA1390 |
| BREMBO | P68030 | CHAMPION | 573017CH | DACO Germany | 323949 |
| DELPHI | LP1708 | DENCKERMANN | B110651 | DON | PCP1368 |
| DYNAMATRIX | DBP1441 | EUROBRAKE | 5502223949 | FEBI BILSTEIN | 16427 |
| FERODO | FDB1441 | GIRLING | 6114682 | HELLA | 8DB355009101 |
| HELLA PAGID | 8DB355009101 | ICER | 181533 | ICER | 181861 |
| ICER | 181432 | JURID | 573017J | KAMOKA | JQ1012882 |
| KLAXCAR FRANCE | 24825z | MAGNETI MARELLI | 363916060571 | MAXGEAR | 190644 |
| METELLI | 2203361 | METELLI | 2203362 | METELLI | 2203360 |
| MEYLE | 0252453618 | MEYLE | 0252324818 | MINTEX | MDB2225 |
| NATIONAL | NP2100 | NK | 223949 | Omnicraft | 2135029 |
| OPEN PARTS | BPA084310 | PATRON | PBP1541 | QUARO | QP2260 |
| QUARO | QP2260C | RENAULT | 7701208182 | RENAULT | 7701206599 |
| RENAULT | 8671016635 | RENAULT | 7701209809 | RENAULT | 410607613R |
| RIDEX | 402B0312 | ROTINGER | RT2PD17080 | SOLGY | 209140 |
| Stark | SKBP0010313 | STELLOX | 854000BSX | SWAG | 60916427 |
| TEXTAR | 2324502 | TEXTAR | 2453601 | TOMEX Brakes | TX1350 |
| TOPRAN | 700646 | TRISCAN | 811025012 | TRW | GDB1468 |
| TRW | GDB1468DTE | VAICO | V460154 | WAGNER | WBP23245A |
| ZEKKERT | BS3044 | ZIMMERMANN | 245361802 | ZIMMERMANN | 232481801 |
| ZIMMERMANN | 232451801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | Renault LAGUNA II (BG0/1_) | Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495264 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 17.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.6 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23245 |
| Висота 1 [мм] | 68,5 |
| Висота 2 [мм] | 70,7 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Код товару | 0986495264 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Ширина 1 [мм] | 155,4 |
| Ширина 2 [мм] | 156,6 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴






