"
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 98- KAVO PARTS KBP-6565 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KBP6565 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
KBP-6565
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37040 | AISIN | BPNI1003 | AISIN | BPPE1006 |
| ASHIKA | 5001114 | AUTOTECHTEILE | 5040150 | AUTOTECHTEILE | 5040180 |
| BLUE PRINT | ADN142122 | BLUE PRINT | ADP154217 | BOSCH | 0986495235 |
| BOSCH | 0986424455 | BRECK | 219800070200 | BREMSI | BP2749 |
| CITROËN | 425169 | CITROËN | 425205 | CITROËN | 425487 |
| COMLINE | CBP0485 | COMLINE | ADB0485 | DELPHI | LP1610 |
| DELPHI | LP1519 | DON | PCP1406 | Dr!ve+ | DP1010100844 |
| Dr!ve+ | DP1010100387 | FEBI BILSTEIN | 16441 | FEBI BILSTEIN | 16575 |
| FREMAX | FBP1083 | FTE (Valeo) | BL1652A4 | HELLA | 8DB355019311 |
| HELLA PAGID | 8DB355019311 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3601013 | IAP QUALITY PARTS | 70413162 |
| ICER | 181217203 | ICER | 181204702 | ICER | 181217702 |
| JAPANPARTS | PA114AF | JAPKO | 50114 | KAISHIN | FK10167 |
| KAMOKA | JQ1013206 | KAVO PARTS | BP6577 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046039742NSETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046039772NSETMS | MDR | MFP2114 | METELLI | 2202530 |
| MEYLE | 0252198018 | MEYLE | 0252198018PD | MINTEX | MDB1837 |
| MOTAQUIP | LVXL220 | NISSAN | 425169 | NISSAN | 7701206811 |
| NISSAN | 425205 | PEUGEOT | 425169 | PEUGEOT | 425487 |
| PEUGEOT | 425205 | RED-LINE | 27NI042 | RENAULT | 8671014265 |
| RENAULT | 7701206811 | ROTINGER | RT2PD16100 | SKF | VKBP80212 |
| SOLGY | 209022 | SWAG | 62916575 | SWAG | 60916441 |
| TEXTAR | 2198004 | TEXTAR | 2198003 | TOPRAN | 721233 |
| TOPRAN | 700629 | VAICO | V220080 | VAICO | V424109 |
| ZEKKERT | BS1443 | ZIMMERMANN | 219801801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen XSARA (N1) | Citroen XSARA Break (N2) | Citroen XSARA купе (N0) |
| Nissan KUBISTAR ФУРГОН (X76) | Renault KANGOO (KC0/1_) | Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP6565 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 47.6 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47,6 |
| Код товару | KBP6565 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 131 |
| парні номери артикулів | BP-6577 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴





