
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia B 17-/Tesla Model S/Chevrolet Corvette 13-/Camaro 09- 182286 (opt-om)
1 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 182286
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia B 17-/Tesla Model S/Chevrolet Corvette 13-/Camaro 09- 182286 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
182286 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
182286
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 35051 | ASHIKA | 50000419 | ATE | 13046048982 |
| ATE | 13047048982 | BLUE PRINT | ADBP420013 | BORG & BECK | BBP2656 |
| BOSCH | 0986424894 | BRAXIS | AA0684 | BREMBO | P10064 |
| BREMSI | BP3760 | BSG | BSG65200030 | CAR | PNT3112 |
| CHEVROLET | 22907156 | CHEVROLET | 22976409 | CHEVROLET | 23441307 |
| CHEVROLET | 92277173 | CHEVROLET | 92291022 | CHEVROLET | 92244289 |
| CIFAM | 82211790 | COMLINE | ADB32372 | COMLINE | CBP32372 |
| DANAHER | ADP2174 | DELPHI | LP3366 | E.T.F. | 121578 |
| EUROBRAKE | 55022299107 | EUROREPAR | 1673898780 | FEBI BILSTEIN | 171394 |
| FERODO | FDB5058 | fri.tech. | 11790 | FTE | 9011107 |
| FTE | BL2867A1 | GALFER | B1G12021302 | HELLA | 8DB355039481 |
| HELLA PAGID | 8DB355039481 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3600829 | ICER | 182286 |
| JAPANPARTS | PA0419AF | JAPKO | 500419 | JURID | 574007J |
| KAISHIN | FK20166 | KAMOKA | JQ101480 | KAMOKA | JQ101073 |
| KAWE | 143824 | LPR | 05P2113 | METELLI | 2211790 |
| METZGER | 1171009 | MEYLE | 0252591516PD | MINTEX | MDB4078 |
| MOTAQUIP | LVXL1939 | NATIONAL | NP3170 | NK | 2299107 |
| OPEL | 23441307 | OPTIMAL | BP12806 | PROTECHNIC | PRP1944 |
| QUARO | QP0195C | R BRAKE | RB2286 | REMSA | 143824 |
| ROADHOUSE | 2143824 | SAMKO | 5SP2113 | SWAG | 33105433 |
| TESLA | 600642900B | TEXTAR | 2591501 | TEXTAR | 2591503 |
| TOMEX Brakes | TX1889 | TRISCAN | 811010874 | TRUSTING | 11790 |
| VALEO | 601898 | VAUXHALL | 23441307 | WOKING | P1538324 |
| WVA | 25915 | ZEKKERT | BS3050 | ZIMMERMANN | 259151551 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| CADILLAC CTS | CADILLAC CT6 | Chevrolet CAMARO |
| Chevrolet CAMARO кабрио | Chevrolet CORVETTE (C7) | Chevrolet CORVETTE кабрио (C7) |
| Opel INSIGNIA B Country Tourer (Z18) | Opel INSIGNIA B Grand Sport (Z18) | Opel INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) |
| TESLA MODEL S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 182286 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 97.1 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, TESLA, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Corvette, CT6, CTS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,715 |
| Висота [мм] | 97,1 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 182286 |
| Номер технічної інформації | 182286 |
| Товщина (мм) | 15,6 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 131,8 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A0111/4893 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴





