"
Колодки гальмівні (передні) Nissan NV200 10- TEXTAR 2508701 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
2508701 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2508701
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37832 | AISIN | BPNI1025 | AKRON-MALÒ | 1050907 |
| ASHIKA | 5001128 | ASHUKI by Palidium | N00993 | ATE | 13046056992 |
| AUTOMOTOR France | PBP8540 | BLUE PRINT | ADN142161 | BORG & BECK | BBP2189 |
| BOSCH | 0986494673 | BRAXIS | AB0284 | BRECK | 250870070100 |
| BREMBO | P56102 | BREMSI | BP3501 | CHAMPION | 572646CH |
| CIFAM | 8227911 | COMLINE | ADB32427 | COMLINE | CBP32427 |
| DELPHI | LP3285 | DON | PCP1708 | Dr!ve+ | DP1010100374 |
| DYNAMATRIX | DBP4415 | E.T.F. | 121501 | EUROBRAKE | 5502222271 |
| FEBI BILSTEIN | 116300 | FERODO | FVR4415 | FI.BA | FBP1361 |
| FIT | FP1519 | fri.tech. | 8071 | FRIGAIR | PD21514 |
| FTE | 9010689 | FTE | BL2170A1 | GIRLING | 6135029 |
| HELLA | 8DB355015321 | HELLA PAGID | 8DB355015321 | IAP QUALITY PARTS | 70413220 |
| ICER | 141966 | JAPANPARTS | PA128AF | JAPKO | 50128 |
| JURID | 572646J | KAISHIN | FK1294 | KAMOKA | JQ101078 |
| KAVO PARTS | KBP6599 | KAVO PARTS | BP6631 | KAWE | 143402 |
| KEY PARTS | KBP2189 | KLAXCAR FRANCE | 24770z | LPR | 05P1533 |
| MAGNETI MARELLI | 363916060882 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046144152NSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 13046144152NSETMS |
| MAXGEAR | 193160 | MDR | MFP2128 | METELLI | 2207911 |
| METZGER | 1170820 | MEYLE | 0252508717PD | MINTEX | MDB3096 |
| MITSUBISHI | MQ704260 | MK Kashiyama | D1294MH | MOTAQUIP | LVXL1695 |
| NATIONAL | NP2267 | NEW BLOX | NB25087V02 | NiBK | PN3809 |
| NIPPARTS | N3601101 | NISSAN | AY040NS158 | NISSAN | D1060JX00C |
| NISSAN | D10603LT0B | NISSAN | D1060JX50B | NISSAN | AY040NS141 |
| NISSAN (ZHENGZHOU) | D1060JX00B | NISSAN (ZHENGZHOU) | D1060JX00C | NISSHINBO | NP3046 |
| NK | 222271 | OPEN PARTS | BPA143402 | OPTIMAL | 12537 |
| OPTIMAL | BP12537 | PROTECHNIC | PRP1451 | R BRAKE | RB1966 |
| RAICAM | RA11200 | RED-LINE | 27NI053 | REMSA | 143402 |
| RIDEX | 402B0681 | ROADHOUSE | 2143402 | ROTINGER | RT2PD32850 |
| SAMKO | 5SP1533 | SKF | VKBP80242A | Stark | SKBP0011234 |
| SWAG | 33106554 | TOMEX Brakes | TX1937 | TRISCAN | 811014054 |
| TRUSTING | 8071 | TRW | GDB3502 | VALEO | 601125 |
| VALEO | 302270 | WOKING | P1534302 | ZIMMERMANN | 250871701 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 2508701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 155.5 мм |
| Висота | 50.8 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25087 |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Висота [мм] | 50,8 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Код товару | 2508701 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Гальмівне встановлення | Tokico |
| Ширина [мм] | 155,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





