
Колодки гальмівні (передні) Nissan Maxima 97-00/Murano 03-14/Teana 03-08/Infiniti FX 03-11/M37 11- 181696 (opt-om)
991 ₴
- Немає в наявності
- Код: 181696
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) Nissan Maxima 97-00/Murano 03-14/Teana 03-08/Infiniti FX 03-11/M37 11- 181696 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
181696 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
181696
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37504 | ABAKUS | 23101266 | ADVICS | SN928P |
| ADVICS | B1N079 | AISIN | B1N036 | AISIN | SN928P |
| AISIN | B1N079 | AKEBONO | AN711WK | AKEBONO | AN711WKE |
| AKRON-MALÒ | 1050111 | ALANKO | 10300567 | ALANKO | 10301796 |
| ASHIKA | 5001115 | ASHUKI by Palidium | 10804901 | ASHUKI by Palidium | 10802901 |
| ATE | 13046057782 | AUTOMOTOR France | PBP0138 | BLUE PRINT | ADN142136 |
| BLUE PRINT | ADN142129 | BORG & BECK | BBP2172 | BOSCH | 0986495150 |
| BOSCH | 0986494366 | Brake ENGINEERING | PA1804 | Brake ENGINEERING | PA1589 |
| BRAXIS | AA0641 | BREMBO | P56051 | BREMSI | BP3210 |
| CIFAM | 8227410 | COMLINE | ADB31745 | COMLINE | CBP31745 |
| DACO Germany | 322617 | DANAHER | DBP1986 | DANAHER | ADP126801 |
| DANAHER | ADP1268 | DELPHI | LP1986 | DENCKERMANN | B111181 |
| DON | PCP1479 | E.T.F. | 121210 | EUROBRAKE | 5502222261 |
| FEBI BILSTEIN | 116188 | FENOX | BP43247 | FERODO | FDB1786 |
| FIT | FP0969 | FOMAR Friction | FO846181 | fri.tech. | 7570 |
| GALFER | B1G12010292 | GIRLING | 6134169 | GIRLING | 6133929 |
| HELLA | 8DB355028231 | HELLA | 8DB355011101 | HELLA PAGID | 8DB355028231 |
| HELLA PAGID | 8DB355011101 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3601092 | Hi-Q | SP2107 |
| IAP QUALITY PARTS | 70413120 | IAP QUALITY PARTS | 70413120X | ICER | 181696 |
| INFINITI | D10601NC0C | INFINITI | D10601NC0B | INFINITI | D1060EJ20A |
| INFINITI | D1060EG51C | INFINITI | 41060AR090 | INFINITI | 41060AT30J |
| INFINITI | D10601AA0A | INFINITI | D1060EG00C | INFINITI | 41060EG090 |
| INFINITI | 41060CG091 | INFINITI | 41060CG090 | INFINITI | 41060CA092 |
| INFINITI | D10601NC0A | JAPANPARTS | PA115AF | JAPKO | 50115 |
| JURID | 572649J | KAISHIN | FK1264 | KAISHIN | FK1231 |
| KAMOKA | JQ101113 | KAMOKA | JQ1013994 | KAVO PARTS | KBP6573 |
| KAWE | 098502 | KLAXCAR FRANCE | 24958z | MAGNETI MARELLI | 363916060973 |
| MAPCO | 6968 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046134162NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046134162NSETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046057782NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046057782NSETMSP | MAXGEAR | 192972 |
| METELLI | 2207410 | METZGER | 1170541 | MEYLE | 0252405615W |
| MILES | E400045 | MINTEX | MDB2387 | MK Kashiyama | D1264M |
| NiBK | PN2901 | NIPPARTS | J3601092 | NIPPARTS | J3601094 |
| NISSAN | AY040NS121 | NISSAN | AY040NS934 | NISSAN | AY040NS935 |
| NISSAN | AY040NS936 | NISSAN | D1060ZS60A | NISSAN | 41060ZA525 |
| NISSAN | D10601AA0A | NISSAN | 41060CG00J | NISSAN | 41060CA093 |
| NISSAN | 41060CA092 | NISSAN | D1060CA093 | NISSAN | 410607Y090 |
| NISSAN | D1M601AA0K | NISSAN | 41060CA090 | NISSHINBO | NP2024 |
| NK | 222261 | NPS | N360N21 | PATRON | PBP046 |
| PATRON | PBP1646 | PROFIT | 50051786 | PROTECHNIC | PRP12643M |
| PROTECHNIC | PRP1264 | QUINTON HAZELL | BP1477 | R BRAKE | RB1696 |
| REMSA | 098502 | RIDEX | 402B0838 | ROADHOUSE | 298502 |
| ROTINGER | RT2PD20300 | ROTINGER | RT2PD19860 | SCT - MANNOL | SP392PR |
| Stark | SKBP0011432 | STELLOX | 996002SX | SWAG | 60116188 |
| TEXTAR | 2405601 | TOMEX Brakes | TX1939 | TRUSTING | 7570 |
| TRW | GDB3416 | TRW | GDB3392 | VALEO | 598918 |
| WAGNER | WBP24056A | WEEN | 1512228 | WEEN | 1512354 |
| WOKING | P885302 | WVA | 24056 | WVA | 24667 |
| WVA | 24057 | WVA | 23834 | WXQP | 42568 |
| WXQP | 42570 | WXQP | 42567 | WXQP | 42565 |
| WXQP | 42873 | WXQP | 42856 | WXQP | 42075 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| INFINITI FX | INFINITI M37 | Nissan TEANA I (J31) |
| Nissan MURANO (Z51) | Nissan MURANO (Z50) | Nissan MAXIMA Station Wagon |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 181696 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 135.7 мм |
| Висота | 66.1 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | FX, Maxima, Murano, Teana, M37, M35, M45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,86 |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 181696 |
| Номер технічної інформації | 181696 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Гальмівне встановлення | Tokico |
| Ширина [мм] | 135,7 |
| перевіркове значення | E9 90R-01111/1274 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴




