"
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera II 02-/Sunny 00-03 ICER 181635 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
181635 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
181635
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37680 | ACKOJA | A380148 | ADVICS | B1N037 |
| ADVICS | SN584P | AISIN | BPNI1013 | AISIN | B1N037 |
| AISIN | SS584S | AISIN | SN584P | AKEBONO | AN614WK |
| AKEBONO | AN614WKE | AKRON-MALÒ | 1051328 | ALANKO | 10300550 |
| BLUE PRINT | ADN142125 | BORG & BECK | BBP1917 | BOSCH | 0986BB0401 |
| BOSCH | 0986495146 | BREMBO | P56083 | BREMSI | BP3208 |
| CAR | PNT6431 | CIFAM | 8228100 | DANAHER | ADP0220 |
| DANAHER | DBP2184 | DELPHI | LP2184 | DENCKERMANN | B111491 |
| DON | PCP1197 | Dr!ve+ | DP1010101489 | E.T.F. | 121208 |
| EUROBRAKE | 5502222291 | EUROREPAR | 1667814780 | FENOX | BP43132 |
| FERODO | FDB1888 | FIT | FP1193 | FREMAX | FBP1796 |
| fri.tech. | 8260 | FTE | BL2470A1 | FTE | 9010751 |
| GIRLING | 6135636 | GOODWILL | 1025F | HELLA | 8DB355028681 |
| HELLA | 8DB355020041 | HELLA PAGID | 8DB355028681 | HELLA PAGID | 8DB355020041 |
| Hi-Q | SP1156 | HOLA | BD883 | IAP QUALITY PARTS | 70413087X |
| IAP QUALITY PARTS | 70413087 | IAP QUALITY PARTS | 70413087P | ICER | 181635 |
| JURID | 574048J | KAISHIN | FK1233 | KAMOKA | JQ101297 |
| KAVO PARTS | KBP6577 | KAWE | 112302 | LPR | 05P1346 |
| MAGNETI MARELLI | 363916060978 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046135632NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046121842NSETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046135632NSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 13046156022NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046156022NSETMSP |
| MAXGEAR | 193156 | METELLI | 2208100 | MEYLE | 0252464815W |
| MINTEX | MDB2755 | MK Kashiyama | D1233M | MK Kashiyama | D1233MH |
| NEW BLOX | NB24647V02 | NiBK | PN2435 | NIPPARTS | N3601097 |
| NISSAN | 4811131100K0 | NISSAN | AY040NS100 | NISSAN | AY040NS053 |
| NISSAN | 41060WA490 | NISSAN | 4106095F0B | NISSAN | 410606N091 |
| NISSAN | D10606N091 | NISSAN | D106095F0ARV | NISSAN | 410604M490 |
| NISSAN | 4106095F0A | NISSAN | 410606N0X1 | NISSAN | 410606N090 |
| NISSAN | AY040NS108 | NISSAN | AY040NS084 | NISSAN | AY040NS073 |
| NISSAN | AY040NS072 | NISSHINBO | NP2038 | NK | 222291 |
| NPS | N360N89 | OPTIMAL | 12266 | OPTIMAL | BP12266 |
| PATRON | PBP7043 | PATRON | PBP7043KOR | PATRON | PBP1673 |
| PROTECHNIC | PRP1355 | R BRAKE | RB1635 | REMSA | 112302 |
| RENAULT | 8671019116 | RENAULT | 8660004787 | ROADHOUSE | 2112302 |
| ROTINGER | RT2PD21840 | SAMKO | 5SP1346 | SCT - MANNOL | SP689 |
| SCT - MANNOL | SP689PR | STELLOX | 001080SX | TEXTAR | 2464701 |
| TRISCAN | 811014049 | TRUSTING | 8260 | TRW | GDB3563 |
| VAICO | V380148 | VALEO | 301747 | VALEO | 598747 |
| WEEN | 1511378 | WEEN | 1512607 | WOKING | P1023302 |
| WVA | 24649 | WVA | 24648 | WVA | 24647 |
| WXQP | 40433 | ZEKKERT | BS2323 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Nissan ALMERA II (N16) | Nissan ALMERA Classic (B10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 181635 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 135.1 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,225 |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 181635 |
| Номер технічної інформації | 181635 |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 135,1 |
| перевіркове значення | E9 90R-01111/1223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




