"
Колодки гальмівні (передні) Nissan 200SX/Silvia 88-94 ICER 181100 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
181100 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
181100
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 36691 | AISIN | SS559S | AISIN | SN559P |
| AISIN | B1N019 | BORG & BECK | BBP1383 | BOSCH | 0986494572 |
| BOSCH | 0986461139 | BREMBO | P56021 | BREMSI | BP2443 |
| BREMSI | BP2569 | BSG | BSG40200028 | CHAMPION | 572614CH |
| COMLINE | CBP3751 | COMLINE | ADB3751 | DANAHER | DBP8121 |
| DANAHER | DBP812 | DANAHER | ADP2071 | DANAHER | DBP8122 |
| DENCKERMANN | B111220 | Dr!ve+ | DP1010100188 | EUROBRAKE | 5502222223 |
| FERODO | FDB600 | FIT | FP0430 | FTE | BL1345A2 |
| FTE | 9011068 | GIRLING | 6133909 | HELLA | 8DB355016381 |
| HELLA | 8DB355027081 | HELLA PAGID | 8DB355016381 | HELLA PAGID | 8DB355027081 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3601044 | Hi-Q | SP1107F | ICER | 181100 |
| JURID | 572345J | JURID | 572614J | KAWE | 029312 |
| KLAXCAR FRANCE | 24875z | MAGNETI MARELLI | 363916060959 | MINTEX | MDB1451 |
| MK Kashiyama | D1155H | NiBK | PN2201 | NISSAN | 410605M026 |
| NISSHINBO | NP2002 | NK | 222223 | NPS | N360N44 |
| OPTIMAL | BP09597 | OPTIMAL | 9597 | PATRON | PBP1079 |
| PROTECHNIC | PRP0516 | R BRAKE | RB1100 | REMSA | 029312 |
| RIDEX | 402B0508 | ROADHOUSE | 229310 | ROADHOUSE | 229312 |
| ROADHOUSE | 229300 | ROTINGER | RT2PD08120 | SKF | VKBP80175A |
| Stark | SKBP0011072 | STELLOX | 304012BSX | TEXTAR | 2156101 |
| TRW | GDB3390 | VALEO | 598787 | VALEO | 301011 |
| WAGNER | WBP21526A | WEEN | 1512353 | WOKING | P393312 |
| WVA | 21633 | WXQP | 40333 | WXQP | 41804 |
| WXQP | 42885 | WXQP | 42123 | WXQP | 42074 |
| WXQP | 41872 | WXQP | 41940 | WXQP | 42040 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan 200 SX (S13) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 181100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 137.3 мм |
| Висота | 54.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | 200SX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,65 |
| Висота [мм] | 54,4 |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 181100 |
| Номер технічної інформації | 181100 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | Tokico |
| Ширина [мм] | 137,3 |
| перевіркове значення | E9 90R-01111/319 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴






