"
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero Pinin 99-07 ICER 181443 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
181443 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
181443
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37200 | ACKOJA | A370014 | ADVICS | D1N021 |
| ADVICS | SN296 | AISIN | D1N021 | AISIN | BPMI2004 |
| AISIN | SN296 | AKRON-MALÒ | 1050565 | ASHIKA | 5005505 |
| ATE | 13046058542 | BLUE PRINT | ADC44254 | BORG & BECK | BBP1759 |
| BOSCH | 0986424713 | Brake ENGINEERING | PA1417 | BREMBO | P54028 |
| BREMSI | BP3036 | CHAMPION | 572499CH | CIFAM | 8223970 |
| COMLINE | ADB0826 | COMLINE | CBP0826 | DANAHER | DBP1448 |
| DELPHI | LP1448 | DENCKERMANN | B111408 | DON | PCP1551 |
| E.T.F. | 121036 | EUROBRAKE | 5502223029 | FERODO | FDB1596 |
| FIT | FP1218 | FOMAR Friction | FO340181 | fri.tech. | 4120 |
| FTE | BL1918A1 | FTE | 9011041 | GIRLING | 6132709 |
| HELLA | 8DB355009521 | HELLA PAGID | 8DB355009521 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3605039 |
| Hi-Q | SP1585 | IAP QUALITY PARTS | 70412035 | IAP QUALITY PARTS | 70412035P |
| ICER | 181443 | JAPANPARTS | PA505AF | JAPKO | 50505 |
| JURID | 572499J | KAISHIN | FK6089 | KAWE | 084501 |
| KEY PARTS | KBP1759 | KLAXCAR FRANCE | 24110z | MAGNETI MARELLI | 363916061084 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046058542NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046058542NSETMSP | MAXGEAR | 192956 |
| METELLI | 2203970 | METZGER | 1170520 | MINTEX | MDB1996 |
| MITSUBISHI | CA350011 | MITSUBISHI | MR475453 | MITSUBISHI | MR449854 |
| MITSUBISHI | MN102615 | MITSUBISHI | MR334950 | MK Kashiyama | D6089H |
| NiBK | PN3417 | NISSHINBO | NP3015 | NISSHINBO | NP3015SC |
| NK | 223029 | OPTIMAL | BP84501 | OPTIMAL | 84501 |
| PATRON | PBP1614 | PROTECHNIC | PRP0780 | QUINTON HAZELL | BP1212 |
| R BRAKE | RB1443 | REMSA | 084501 | RIDEX | 402B0654 |
| ROADHOUSE | 284501 | SKF | VKBP81018 | Stark | SKBP0011027 |
| STELLOX | 856001SX | TEXTAR | 2348701 | TRUSTING | 4120 |
| TRW | GDB3270 | VALEO | 598521 | VALEO | 301521 |
| WAGNER | WBP23487A | WEEN | 1512247 | WOKING | P945301 |
| ZEKKERT | BS2962 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi IO (H6_W, H7_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 181443 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 47.9 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,17 |
| Висота [мм] | 47,9 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Виготовлення осі | Front |
| Якість | 300 |
| Код товару | 181443 |
| Номер технічної інформації | 181443 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | E1 90R-01101/442 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴





