
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport II 08-/Fiat Fullback 16- DELPHI LP2074 (opt-om)
861 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP2074
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport II 08-/Fiat Fullback 16- DELPHI LP2074 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP2074 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LP2074
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37624 | ABE | C15046ABE | ACKOJA | A370028 |
| ADVICS | SN195P | AISIN | BPMI1005 | AISIN | SN195P |
| AKRON-MALÒ | 1050220 | ASAM | 55348 | ASHIKA | 5005504 |
| ASHUKI by Palidium | N00993 | ASHUKI by Palidium | C01011 | ASIMCO | KD1544 |
| ASIMCO | KD4723 | ATE | 13046056312 | AUTOMOTOR France | PBP8540 |
| BLUE PRINT | ADC44272 | BORG & BECK | BBP2054 | BOSCH | 0986460069 |
| BOSCH | 0986494268 | BOSCH | 0986494673 | Brake ENGINEERING | PA1808 |
| BRECK | 245290070110 | BREMBO | P56102 | BREMBO | P54038 |
| BREMSI | BP3296 | CAR | PNT9131 | CHAMPION | 572646CH |
| CHAMPION | 572574CH | CIFAM | 8227910 | COMLINE | ADB31584 |
| COMLINE | CBP31584 | CWORKS | C11CR1067 | DACO Germany | 322505 |
| DANAHER | DBP2074 | DANAHER | DBP20741 | DELPHI | LP3313 |
| DENCKERMANN | B111004 | DON | PCP1114 | DON | PCP1708 |
| Dr!ve+ | DP1010100374 | Dr!ve+ | DP1010100003 | E.T.F. | 121296 |
| EUROBRAKE | 5502222271 | EUROBRAKE | 5502223033 | EUROREPAR | 1617285380 |
| FEBI BILSTEIN | 16624 | FERODO | FDB4023 | FERODO | FVR4415 |
| FI.BA | FBP1361 | FIT | FP1519 | FOMAR Friction | FO933081 |
| FREMAX | FBP0859 | fri.tech. | 8070 | FRIGAIR | PD16507 |
| FTE | BL2528A1 | FTE | 9010782 | GIRLING | 6134359 |
| GIRLING | 6135029 | HELLA | 8DB355015321 | HELLA | 8DB355013221 |
| HELLA PAGID | 8DB355013221 | HELLA PAGID | 8DB355015321 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3605065 |
| IAP QUALITY PARTS | 70412034P | IAP QUALITY PARTS | 70412034 | IAP QUALITY PARTS | 70413220 |
| ICER | 181784 | JAPANPARTS | PA504AF | JAPKO | 50504 |
| JURATEK | JCP4023 | JURID | 572574J | JURID | 572646J |
| KAISHIN | FK6141 | KAISHIN | FK6128 | KAISHIN | FK1294 |
| KAMOKA | JQ1018046 | KAVO PARTS | BP6631 | KAVO PARTS | KBP5520 |
| KAVO PARTS | BP5552 | KAVO PARTS | KBP6599 | KAWE | 124201 |
| KAWE | 143402 | KEY PARTS | KBP2054 | KLAXCAR FRANCE | 24770z |
| KLAXCAR FRANCE | 24151z | LPR | 05P1319 | LYNXauto | BD5529 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046056312NSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 13046056312NSETMS | MAXGEAR | 193160 |
| MAXGEAR | 191528 | METELLI | 2207910 | METZGER | 1170820 |
| MEYLE | 0252452916PD | MEYLE | 0252452916W | MILES | E100233 |
| MILES | E400233 | MILES | E500233 | MINTEX | MDB3096 |
| MINTEX | MDB2882 | MITSUBISHI | 4605B158 | MITSUBISHI | 4605A284 |
| MITSUBISHI | 4605A623 | MITSUBISHI | 4605A198 | MITSUBISHI | MZ690356 |
| MOBILAND | 429100090 | MOTAQUIP | LVXL1336 | NATIONAL | NP2267 |
| NEW BLOX | NB25087V02 | NiBK | PN3809 | NIPPARTS | N3601101 |
| NIPPARTS | J3605050 | NISSHINBO | NP3016SC | NISSHINBO | NP3046 |
| NK | 223033 | NK | 222271 | Omnicraft | 2135172 |
| OPEN PARTS | BPA124201 | OPTIMAL | BP12371 | OPTIMAL | 12371 |
| PATRON | PBP1380 | PROFIT | 50052016 | PROTECHNIC | PRP1451 |
| PROTECHNIC | PRP1333 | PROTECHNIC | PRP13333M | QUARO | QP7379C |
| QUARO | QP1261 | QUARO | QP1261C | QUARO | QP7379 |
| QUINTON HAZELL | BP1565 | R BRAKE | RB1784 | REMSA | 143402 |
| REMSA | 124201 | RIDEX | 402B0439 | ROADHOUSE | 2124201 |
| ROADHOUSE | 2143402 | ROTINGER | RT2PD20740 | SAMKO | 5SP1319 |
| SKF | VKBP80242A | SKF | VKBP80331A | SOLGY | 209241 |
| Stark | SKBP0010441 | STELLOX | 000088SX | STELLOX | 000088BSX |
| SWAG | 80916624 | TEXTAR | 2452901 | TEXTAR | 2508701 |
| TEXTAR | 2508703 | TOMEX Brakes | TX1931 | TRISCAN | 811014054 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi L 200 (KB_T, KA_T) | Mitsubishi CHALLENGER II (KG_, KH_) | Mitsubishi L 200 (KJ_, KK_, KL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP2074 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24529 24530 |
| Висота 1 [мм] | 51 |
| Висота 2 [мм] | 51 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без аксесуарів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без притискної пластини |
| Код товару | LP2074 |
| Матеріал фрикційної накладки | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Товщина 2 [мм] | 16 |
| Гальмівне встановлення | Tokico |
| Ширина 1 [мм] | 155,6 |
| Ширина 2 [мм] | 155,5 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A0841/2463 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴





