
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Carisma 95-06/Colt 04-13/Volvo V40/S40 95-06 BLUE PRINT ADC44267 (opt-om)
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADC44267
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Carisma 95-06/Colt 04-13/Volvo V40/S40 95-06 BLUE PRINT ADC44267 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ADC44267 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADC44267
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37020 | ACKOJA | A370025 | AISIN | SN969 |
| AISIN | BPMI1006 | AISIN | SN966 | AKRON-MALÒ | 1050333 |
| ASAM | 55406 | ASHIKA | 5005516 | ASHUKI by Palidium | P11078 |
| BORG & BECK | BBP1639 | BOSCH | 0986424541 | Brake ENGINEERING | PA1279 |
| BREMBO | P54036 | BSG | BSG62200001 | CHAMPION | 573039CH |
| CIFAM | 8222860 | COMLINE | CBP3813 | COMLINE | ADB3813 |
| DACO Germany | 324822 | DELPHI | LP1398 | DENCKERMANN | B110814 |
| DON | PCP1345 | Dr!ve+ | DP1010100171 | Dr!ve+ | DP1010100032 |
| DYNAMATRIX | DBP1384 | EUROBRAKE | 5502223966 | EUROBRAKE | 5502224822 |
| FEBI BILSTEIN | 16214 | FENOX | BP43171 | FERODO | FDB1384 |
| FI.BA | FBP1530 | FOMAR Friction | FO677481 | FREMAX | FBP1062 |
| fri.tech. | 2950 | FTE | 9010297 | FTE | BL1685A4 |
| GIRLING | 6113131 | GOODWILL | 1014F | HELLA | 8DB355006711 |
| HELLA PAGID | 8DB355006711 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3605042 | IAP QUALITY PARTS | 70412082 |
| IAP QUALITY PARTS | 70412082P | ICER | 181236208 | ICER | 181236701 |
| JAPANPARTS | PA516AF | JAPKO | 50516 | JURATEK | JCP1384 |
| JURID | 573039J | KAISHIN | FK6126 | KAISHIN | FK6090 |
| KAMOKA | JQ1012768 | KAVO PARTS | KBP5519 | KAVO PARTS | BP5542 |
| KAWE | 070802 | KEY PARTS | KBP1639 | KRAFT AUTOMOTIVE | 6006410 |
| LYNXauto | BD5522 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046028532NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046028532NSETMSP |
| MAXGEAR | 191116 | MDR | MFP2516 | METELLI | 2202860 |
| METZGER | 1170032 | METZGER | 1170143 | METZGER | 1170166 |
| MEYLE | 0252198317 | MILES | E100465 | MILES | E400465 |
| MILES | E500465 | MINTEX | MDB2767 | MINTEX | MDB1995 |
| MITSUBISHI | M850976 | MITSUBISHI | DBP511121 | MITSUBISHI | MZ690339 |
| MITSUBISHI | MR955351 | MITSUBISHI | MR527656 | MITSUBISHI | MR407946 |
| MITSUBISHI | 4605A658 | MITSUBISHI | X3511010 | MK Kashiyama | D6126 |
| MOTAQUIP | LVXL529 | NATIONAL | NP2075 | NEW BLOX | NB21983V02 |
| NIPPARTS | J3605042 | NISSHINBO | NP3028 | NK | 224822 |
| NK | 223966 | NPS | M360I15 | Omnicraft | 2135148 |
| OPEN PARTS | BPA070802 | PROFIT | 50001093C | PROFIT | 50001093 |
| QUARO | QP5487 | QUARO | QP5487C | RED-LINE | 27MI024 |
| REMSA | 070802 | RIDEX | 402B0086 | ROADHOUSE | 270802 |
| ROTINGER | RT2PD13980 | SMART | 4544210010 | SMART | 4544210110 |
| SMART | A4544210010 | SMART | A4544210110 | Stark | SKBP0010086 |
| STELLOX | 719002BSX | STELLOX | 719002SX | SWAG | 55916214 |
| TEXTAR | 2198304 | TEXTAR | 2198302 | TOMEX Brakes | TX1403 |
| TOPRAN | 407959 | TRISCAN | 811027005 | TRUSTING | 2950 |
| TRW | GDB1313 | VOLVO | 30630555 | VOLVO | 30630612 |
| VOLVO | 30769197 | VOLVO | 3345672 | VOLVO | 30623259 |
| VOLVO | 30769199 | VOLVO | 30850976 | VOLVO | 3345670 |
| WAGNER | WBP21983A | WEEN | 1511345 | WOKING | P608302 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | Mitsubishi COLT VI (Z3_A, Z2_A) |
| Mitsubishi COLT CZC кабрио (RG) | Smart FORFOUR (454) | Volvo S40 I (VS) |
| Volvo V40 универсал (VW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44267 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, S40, Carisma, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,607 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 130 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Код товару | ADC44267 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 77 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




