
Колодки гальмівні (передні) Mini Cooper (R50/R52/R53) 01-08 (Ate) BOSCH 0 986 424 652 (opt-om)
871 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0986424652
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) Mini Cooper (R50/R52/R53) 01-08 (Ate) BOSCH 0 986 424 652 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
0986424652 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 424 652
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37279 | ABE | C1B018ABE | AISIN | BPMB1010 |
| AKRON-MALÒ | 1050085 | ASAM | 55427 | ASHIKA | 50000027 |
| ASHUKI by Palidium | P11164 | ASIMCO | KD7059 | ATE | 13046071612 |
| ATE | 13047071612 | AUTOMOTOR France | PBP0164 | BARUM | BA2267 |
| BLUE PRINT | ADG04243 | BMW | 34116761287 | BMW | 34116770332 |
| BMW | 34116765446 | BMW | 34111503076 | BORG & BECK | BBP1726 |
| Brake ENGINEERING | PA1404 | BRAXIS | AA0069 | BRECK | 232810070100 |
| BREMBO | P06030 | BREMSI | BP2995 | BSG | BSG15200012 |
| CAR | PNT158 | CHAMPION | 571992CH | CIFAM | 8225550 |
| COMLINE | CBP01548 | COMLINE | ADB01548 | DACO Germany | 322417 |
| DELPHI | LP1657 | DENCKERMANN | B111105 | DON | PCP1155 |
| Dr!ve+ | DP1010100156 | DYNAMATRIX | DBP1499 | E.T.F. | 120995 |
| EUROBRAKE | 5502224020 | EUROREPAR | 1617277880 | FEBI BILSTEIN | 16490 |
| FERODO | FDB1499 | FI.BA | FBP4058 | FOMAR Friction | FO928981 |
| fri.tech. | 5710 | FRIGAIR | PD02506 | FTE | BL1786A2 |
| FTE | 9010356 | GIRLING | 6114762 | HELLA | 8DB355009171 |
| HELLA PAGID | 8DB355009171 | ICER | 181434 | JAPANPARTS | PA0027AF |
| JAPKO | 500027 | JURATEK | JCP1499 | JURID | 571992JC |
| JURID | 571992J | KAISHIN | FK10149 | KAMOKA | JQ101347 |
| KAWE | 086400 | KEY PARTS | KBP1726 | KLAXCAR FRANCE | 24049z |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 6008610 | LPR | 05P851 | MAGNETI MARELLI | 363916060332 |
| MAPCO | 6577 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046071612NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046071612NSETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046071612TSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046071612TSETMSP | MAXGEAR | 192871 |
| METELLI | 2205550 | METZGER | 1170189 | MEYLE | 0252328118 |
| MINTEX | MDB2162 | MOTAQUIP | LVXL1002 | NATIONAL | NP2024 |
| NEW BLOX | NB23281N00 | NK | 224020 | NPS | T360A21 |
| Omnicraft | 2134988 | OPEN PARTS | BPA086400 | OPTIMAL | BP86400 |
| OPTIMAL | 86400 | PROTECHNIC | PRP0526 | QUARO | QP0427C |
| QUARO | QP0427 | QUINTON HAZELL | BP1291 | R BRAKE | RB1434 |
| REMSA | 086400 | RIDEX | 402B0250 | ROADHOUSE | 286400 |
| ROTINGER | RT2PD16570 | SAMKO | 5SP851 | SASIC | 6216047 |
| SKF | VKBP80205 | Stark | SKBP0010250 | STELLOX | 875000BSX |
| SWAG | 11916490 | TEXTAR | 2328181 | TEXTAR | 2328101 |
| TOMEX Brakes | TX1459 | TRISCAN | 811017017 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0835128 |
| TRUSTING | 5710 | TRW | GDB1476 | VAICO | V208127 |
| VALEO | 598413 | VALEO | 302019 | WAGNER | WBP23281A |
| WEEN | 1511889 | WOKING | P964300 | ZIMMERMANN | 232811801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| MINI MINI (R50, R53) | MINI MINI кабрио (R52) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424652 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 140.4 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Cooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23281 |
| Висота 2 [мм] | 59,8 |
| Висота [мм] | 58,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Код товару | 0986424652 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 140,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴




