
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W638) 96- (Bendix-Bosch) ZIMMERMANN 23022.205.1 (opt-om)
1 094 ₴
- Немає в наявності
- Код: 230222051
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W638) 96- (Bendix-Bosch) ZIMMERMANN 23022.205.1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
230222051 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
23022.205.1
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37095 | ABE | C1M018ABE | AISIN | BPMB1011 |
| AKRON-MALÒ | 1050067 | ALANKO | 10300009 | ALANKO | 300009 |
| ASAM | 71729 | ATE | 13046039802 | AUTO STANDART | AST022 |
| AUTOMOTOR France | PBP1135 | AUTOTECHTEILE | 1004214 | BARUM | BA2091 |
| BERAL | 2302220604048014 | BLUE PRINT | ADU174238 | BOSCH | 0986494013 |
| BRECK | 230220070320 | BREMBO | P50031 | BSG | BSG60200048 |
| CASALS | BKM1304 | CHAMPION | 571946CH | CIFAM | 8225730 |
| COMLINE | CBP0480 | COMLINE | ADB0480 | DACO Germany | 323340 |
| DENCKERMANN | B110474 | DON | PCP1655 | Dr!ve+ | DP1010100822 |
| EUROBRAKE | 5502223340 | FEBI BILSTEIN | 16094 | FENOX | BP43227 |
| FERODO | FVR1304 | FOMAR Friction | FO678681 | FREMAX | FBP1130 |
| fri.tech. | 5890 | FTE | BL1680A2 | FTE (Valeo) | BL1680A2 |
| G.U.D. | GBP070100 | GALFER | B1G10205822 | GIRLING | 6113734 |
| HELLA | 8DB355008631 | HELLA PAGID | 8DB355008631 | ICER | 141288 |
| JP GROUP | 1363602210 | JURID | 571946JAS | JURID | 571946J |
| KAWE | 070100 | KAWE | 810044 | KLAXCAR FRANCE | 24055z |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 6001260 | MAGNETI MARELLI | 363916060327 | MASTER-SPORT | 13046039802NSETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046039802NSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13046039802SETMS | MAXGEAR | 190571 |
| MERCEDES-BENZ | 0034205420 | MERCEDES-BENZ | 0034200120 | MERCEDES-BENZ | A0034205420 |
| MERCEDES-BENZ | 6384210010 | MERCEDES-BENZ | A0034200120 | MERCEDES-BENZ | A0004214110 |
| MERCEDES-BENZ | A6384210010 | MERCEDES-BENZ | 0004214110 | METELLI | 2205730 |
| METZGER | 070100 | METZGER | 1170303 | MEYLE | 0252302220 |
| MINTEX | MDB1967 | NEW BLOX | NB23022N00 | NK | 223340 |
| OPEL | 569096 | OPEL | 95515332 | OPTIMAL | BP10324 |
| OPTIMAL | 10324 | PATRON | PBP1304 | PE Automotive | 08632200A |
| QUARO | QP7037 | QUARO | QP7037C | RAICAM | RA07140 |
| REMSA | 070100 | RIDEX | 402B0238 | ROADHOUSE | 270100 |
| SOLGY | 209006 | Stark | SKBP0010238 | STOP | 571946S |
| SWAG | 10916094 | TEXTAR | 2302201 | TOMEX Brakes | TX1223 |
| TOPRAN | 401286 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0235117 | TRUSTING | 5890 |
| TRW | GDB1373 | VAICO | V308155 | VALEO | 598299 |
| VALEO | 872022 | WEEN | 1511823 | WOKING | P601300 |
| WXQP | 140897 | WXQP | 140667 | WXQP | 141205 |
| WXQP | 141177 | WXQP | 141173 | ZEKKERT | BS1015 |
| ZIMMERMANN | 230222051 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VITO автобус (638) | Mercedes-Benz V-CLASS (638/2) | Mercedes-Benz VITO фургон (638) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 230222051 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Код товару | 230222051 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | BENDIX-BOSCH |
| Ширина [мм] | 134 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴




