
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W213/C238)/ S-class (W222/C217) 13- (Brembo)(132.2x97.5x1 2517901 (opt-om)
3 458 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2517901
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W213/C238)/ S-class (W222/C217) 13- (Brembo)(132.2x97.5x1 2517901 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
2517901 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2517901
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37952 | ABAKUS | 23101288 | ATE | 13046048702 |
| ATE | 13047048702 | BLUE PRINT | ADU174258 | BORG & BECK | BBP2497 |
| BORG & BECK | BBP2375 | BOSCH | 0986494968 | BRECK | 251790055200 |
| BREMBO | P50095 | BREMSI | BP3712 | CAR | PNT8691 |
| CHAMPION | 573625CH | CIFAM | 82211970 | COMLINE | ADB06114 |
| COMLINE | CBP06114 | DELPHI | LP2445 | DENCKERMANN | B111388 |
| EUROBRAKE | 5502223388 | FEBI BILSTEIN | 116230 | FERODO | FDB4800 |
| fri.tech. | 11970 | FTE | BL2728A1 | FTE | 9011061 |
| GIRLING | 6120195 | HELLA | 8DB355020581 | HELLA PAGID | 8DB355020581 |
| Hi-Q | SP4390 | ICER | 182080 | JURATEK | JCP8233 |
| JURID | 573625J | JURID | 573388J | KAWE | 153400 |
| KLAXCAR FRANCE | 24435z | LPR | 05P1968 | LYNXauto | BD5373 |
| MAPCO | 6062 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046048702NSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 13046048702NSETMS |
| MERCEDES-BENZ | 0004204404 | MERCEDES-BENZ | 0064205020 | MERCEDES-BENZ | 0064209320 |
| MERCEDES-BENZ | 0084200920 | MERCEDES-BENZ | 0084203320 | MERCEDES-BENZ | A0004203305 |
| MERCEDES-BENZ | A0004204404 | MERCEDES-BENZ | A0064205020 | MERCEDES-BENZ | A0064209320 |
| MERCEDES-BENZ | A0084200920 | MERCEDES-BENZ | A0084203320 | MERCEDES-BENZ | 0004203305 |
| METELLI | 2211970 | MEYLE | 0252570617 | MEYLE | 0252570617PD |
| MINTEX | MDB3279 | NiBK | PN31013 | NK | 223388 |
| OPEN PARTS | BPA153400 | OPTIMAL | BP12657 | OPTIMAL | 12657 |
| PROTECHNIC | PRP1726 | PROTECHNIC | PRP1843 | QUARO | QP0206C |
| R BRAKE | RB2080 | RAICAM | RA12900 | REMSA | 153400 |
| RIDEX | 402B1342 | ROADHOUSE | 2153400 | ROTINGER | RT2PD24450 |
| SAMKO | 5SP1968 | SWAG | 33107619 | TEXTAR | 2517903 |
| TRISCAN | 811023088 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0235508 | TRUSTING | 11970 |
| TRW | GDB2019 | WOKING | P1434300 | ZIMMERMANN | 251791801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SL (R231) | Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) |
| Mercedes-Benz CLS (C257) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 2517901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 132.2 мм |
| Висота | 97.5 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25179 |
| Вага (кг) | 3,28 |
| Висота [мм] | 97,5 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Код товару | 2517901 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82504000 |
| Товщина (мм) | 18,1 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 132,2 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458 ₴





