
Втулка клапана направляюча (впуск/випуск) Ford 1.8TDCi 02-13 (8.02x12.08x38) METELLI 01-2945 (opt-om)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012945
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

КОД ТОВАРУ
012945

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01-2945
(METELLI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| WILMINK GROUP | WG1218925 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Код запчастини | 012945 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.02 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.08 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dimension | 8,02 x 12,08 x 38 |
| Material | G1 |
| Вага | 0,02 |
| Довжина [мм] | 38 |
| Код товару | 012945 |
| Матеріал | Сірий чавун |
| Зовнішній діаметр [мм] | 12,08 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

