
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/46)/ 5 E39/X3 90-07 BLUE PRINT ADB112237 (opt-om)
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADB112237
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
ADB112237

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADB112237
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500456 | ASHIKA | FA0104JM | BMW | 13721730449 |
| BMW | 13721730946 | BMW | 13721744869 | BMW (BRILLIANCE) | 13721744869 |
| BORG & BECK | BFA2045 | BORG & BECK | BFA2365 | BOSCH | 1457433085 |
| BOSCH | 1457433004 | COMLINE | EAF485 | CoopersFiaam | PA7119 |
| Dr!ve+ | DP1110100044 | FEBI BILSTEIN | 27030 | FI.BA | FA2021 |
| FIL FILTER | HP2070 | FILTRON | AP028 | FRAM | CA5350 |
| IAP QUALITY PARTS | 12106021 | JAPANPARTS | FA0104JM | JAPKO | FA0104JM |
| KLAXCAR FRANCE | FA014z | KNECHT | LX343 | KOLBENSCHMIDT | 50013178 |
| LYNXauto | LA1105 | MAHLE | LX343 | MANN-FILTER | C25114 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 25114LFPCSMS | MAXGEAR | 260003 | MEYLE | 3121372005 |
| MEYLE | 3121372012 | MILES | AFAU013 | Omnicraft | 2133055 |
| OPEN PARTS | EAF322410 | OPEN PARTS | EAF312910 | OPTIMAL | OPFAF10044 |
| PROFIT | 15120103 | PURFLUX | A214 | RIDEX | 8A0078 |
| SOFIMA | S3991A | Stark | SKAF0060076 | TECNOCAR | A411 |
| TOPRAN | 500235 | VAICO | V200634 | VAICO | V200606 |
| WILMINK GROUP | WG1018284 | WILMINK GROUP | WG1216454 | WILMINK GROUP | WG1438399 |
| WILMINK GROUP | WG1746861 | WILMINK GROUP | WG2217307 | WILMINK GROUP | WG2282438 |
| WILMINK GROUP | WG2206393 | WIX FILTERS | WA6192 | WUNDER FILTER | WH201 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (E83) | BMW 3 (E46) | BMW 3 Touring (E46) |
| BMW 3 купе (E46) | BMW 3 кабрио (E46) | BMW 3 (E36) |
| BMW 3 Touring (E36) | BMW 7 (E38) | BMW 5 (E39) |
| BMW 5 Touring (E39) | BMW 3 купе (E36) | BMW 3 кабрио (E36) |
| BMW 3 Compact (E36) | BMW Z4 (E85) | BMW 3 Compact (E46) |
| BMW Z3 (E36) | BMW Z3 купе (E36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADB112237 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | ADB112237 |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴




