
КОД ТОВАРУ
LX430

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 430
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500348 | ALCO FILTER | MD9134 | ASHIKA | FA0416JM |
| BORG & BECK | BFA2290 | BOSCH | 1457429896 | BOSCH | 1457433087 |
| BREMSI | FA2124 | BSG | BSG65135001 | CHAMPION | U554606 |
| CHAMPION | CAF100554P | CLEAN FILTERS | MA678 | COMLINE | EAF007 |
| CONTINENTAL | 28000202402 | CoopersFiaam | PA7130 | DENCKERMANN | A140024 |
| Dr!ve+ | DP1110100373 | DYNAMATRIX | DAF430 | EUROREPAR | 1689024080 |
| FEBI BILSTEIN | 30364 | FILTRON | AP057 | FORD | A840X9601ACA |
| FORD | 5012566 | FRAM | CA5397 | GENERAL MOTORS | 25062418 |
| GENERAL MOTORS | 25062227 | GMC | 90322261 | GMC | 25062227 |
| GMC | 25062202 | HENGST FILTER | E160L | HOFFER | 18709 |
| JAPANPARTS | FA0416JM | JAPKO | FA0416JM | KAMOKA | F206801 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013327 | LYNXauto | LA1542 | MAGNETI MARELLI | 152071758466 |
| MANDO | MMF015140 | MANN-FILTER | C29912 | MAPCO | 60585 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 29912LFPCSMS | MEAT & DORIA | 18709 | MECAFILTER | ELP3501 |
| MFILTER | K245 | MISFAT | P958 | MOTAQUIP | VFA498 |
| Omnicraft | 2133794 | OPEL | 25062272 | OPEL | 0834297 |
| OPEL | 0835620 | OPEL | 835620 | OPEL | 834297 |
| OPEL | 834293 | OPEL | 90322261 | OPEL | 90421741 |
| OPEL | 90541474 | OPEL | 834299 | PROFIT | 15120713 |
| PURFLUX | A856 | QUINTON HAZELL | QFA0007 | RIDEX | 8A0361 |
| SOFIMA | S3810A | SOFIMA | S3958A | Stark | SKAF0060367 |
| STELLOX | 7100430SX | SWAG | 40930364 | TECNECO FILTERS | AR322PM |
| TOPRAN | 201642 | UFI | 3095800 | UFI | 3091500 |
| VAICO | V400129 | VALEO | 585641 | VALEO | 585220 |
| VAUXHALL | 25062418 | VAUXHALL | 25062227 | VAUXHALL | VAF518 |
| VOLVO | 12763892 | VOLVO | 1276389 | WILMINK GROUP | WG1018224 |
| WILMINK GROUP | WG1216169 | WILMINK GROUP | WG1216492 | WILMINK GROUP | WG1216500 |
| WILMINK GROUP | WG1439428 | WILMINK GROUP | WG1439429 | WILMINK GROUP | WG1792312 |
| WILMINK GROUP | WG1792468 | WILMINK GROUP | WG2152196 | WILMINK GROUP | WG2282327 |
| WILMINK GROUP | WG2282360 | WILMINK GROUP | WG2282440 | WILMINK GROUP | WG1792418 |
| WIX FILTERS | WA6221 | WUNDER FILTER | WH300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | Opel CORSA A Наклонная задняя часть (93_, 94_, 98_, 99_) | Opel VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) |
| Opel VECTRA B (36_) | Opel VECTRA B универсал (31_) | Opel VECTRA A Наклонная задняя часть (88_, 89_) |
| Opel CALIBRA A (85_) | Volvo 760 (704, 764) | Volvo 760 Break (704, 765) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX430 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 41.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Corsa, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 174,0 |
| Висота [мм] | 41,9 |
| Висота паковання [см] | 29,00 |
| Довжина [мм] | 285,0 |
| Довжина паковання [см] | 18,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX430 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 184 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴




