
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12 KNECHT LX 1572 (opt-om)
632 ₴
- Немає в наявності
- Код: LX1572
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
LX1572

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 1572
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500169 | ALCO FILTER | MD8108 | ASHIKA | FA0304JM |
| ASHUKI by Palidium | PAL22040 | AUTOMEGA | 180016610 | BLUE PRINT | ADF122232 |
| BORG & BECK | BFA2019 | BOSCH | 1457433323 | BREMSI | FA1391 |
| BSG | BSG30135017 | CHAMPION | CAF100793P | CHAMPION | U793606 |
| CLEAN FILTERS | MA1372 | COMLINE | EAF492 | CONTINENTAL | 28000201362 |
| CoopersFiaam | PA7442 | CWORKS | B130P0004 | DACO Germany | DFA1006 |
| DENCKERMANN | A140678 | Dr!ve+ | DP1110100151 | DYNAMATRIX | DAF1572 |
| EUROREPAR | E147214 | FEBI BILSTEIN | 33819 | FI.BA | FA2047 |
| FILTRON | AP0744 | FORD | 1486710 | FORD | VP3M5U9601AA |
| FORD | 1232496 | FORD | 3M519601AA | FORD | 7M519601CA |
| FORD ASIA & OCEANIA | 7M519601CA | FORD ASIA & OCEANIA | 3M519601AA | FRAM | CA9694 |
| GOODWILL | AG222 | HENGST FILTER | E588L | HIFI FILTER | SA5146 |
| HOFFER | 18332 | HOLA | SA116 | JAPANPARTS | FA0304JM |
| JAPKO | FA0304JM | JP GROUP | 1518606400 | JS ASAKASHI | A0265 |
| KAMOKA | F222401 | KLAXCAR FRANCE | FA061z | KOLBENSCHMIDT | 50014037 |
| LUCAS | LFAF271 | LUCAS FILTERS | LFAF271 | LYNXauto | LA1607 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758693 | MANDO | MMF015271 | MANN-FILTER | C28122 |
| MAPCO | 60617 | MASTER-SPORT GERMANY | 28122LFPCSMS | MEAT & DORIA | 18332 |
| MECAFILTER | ELP9181 | MEYLE | 7123210001 | MFILTER | K722 |
| MILES | AFAU060 | MISFAT | P245 | MOBILAND | 801001150 |
| MOTAQUIP | VFA1017 | Omnicraft | 2133019 | OPEN PARTS | EAF316110 |
| OPTIMAL | OPFAF10080 | PROFIT | 15122615 | PURFLUX | A1189 |
| PURRO | PURPA4024 | QUINTON HAZELL | QFA0498 | RIDEX | 8A0036 |
| SAKURA Automotive | A1964 | SCT - MANNOL | SB2052 | SOFIMA | S3245A |
| SOLGY | 103101 | Stark | SKAF0060035 | STELLOX | 7101572SX |
| TECNECO FILTERS | AR9694PM | TECNOCAR | A2146 | TOPRAN | 302127 |
| UFI | 3024500 | VAICO | V250141 | VALEO | 585186 |
| VOLVO | 8683561 | WILMINK GROUP | WG1018893 | WILMINK GROUP | WG1215948 |
| WILMINK GROUP | WG1440283 | WILMINK GROUP | WG1792288 | WILMINK GROUP | WG2218705 |
| WILMINK GROUP | WG2282515 | WILMINK GROUP | WG2152091 | WIX FILTERS | WA9406 |
| WUNDER FILTER | WH558 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS II седан (DA_) |
| Ford FOCUS II кабрио | Ford FOCUS II Фургон/универсал | Ford FOCUS C-MAX |
| Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) | Volvo C30 (533) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1572 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 44.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 216,0 |
| Висота [мм] | 44,3 |
| Висота паковання [см] | 29,50 |
| Довжина [мм] | 278,0 |
| Довжина паковання [см] | 20,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX1572 |
| Ширина 1 [мм] | 189,0 |
| Ширина [мм] | 189 |
| Ширина упаковки [см] | 6,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴




