
КОД ТОВАРУ
F026400129

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F 026 400 129
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63333 | ACKOJA | A320164 | AKRON-MALÒ | 1500572 |
| AMC Filter | MA5637 | ASHIKA | 2003337 | ASHUKI by Palidium | M03180E |
| ASHUKI by Palidium | M03180 | AUTOMEGA | 180074610 | BLUE PRINT | ADM52251 |
| BORG & BECK | BFA2268 | BREMSI | FA1703 | CHAMPION | CAF100831P |
| CLEAN FILTERS | MA3025 | COMLINE | CMZ12685 | CONTINENTAL | 28000203222 |
| CoopersFiaam | PA7512 | CORTECO | 80004662 | CORTECO | 80004663 |
| CWORKS | B130601010 | DENCKERMANN | A141524 | Dr!ve+ | DP1110100493 |
| DYNAMATRIX | DAF1688 | EUROREPAR | 1638022280 | FEBI BILSTEIN | 184400 |
| FENOX | FAI192 | FI.BA | FA286 | FILTRON | AP1132 |
| FISPA | ME1002 | FRAM | CA9898 | GOODWILL | AG112 |
| HENGST FILTER | E658L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323054 | HIFI FILTER | SA8180 |
| HOFFER | 18287 | IAP QUALITY PARTS | 12111029 | JAPANPARTS | FA337S |
| JAPKO | 20337 | JS ASAKASHI | A475J | KAISHIN | A10072 |
| KAMOKA | F211701 | KAVO PARTS | MA5637 | KLAXCAR FRANCE | FA344z |
| KNECHT | LX1688 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713525 | LUCAS | LFAF319 |
| LUCAS FILTERS | LFAF319 | LYNXauto | LA429 | MAGNETI MARELLI | 153071762519 |
| MAHLE | LX1688 | MANN-FILTER | C2841 | MAPCO | 60265 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2841LFPCSMS | MAXGEAR | 260959 | MAZDA | 50E13Z40AA |
| MAZDA | LF5013Z40 | MAZDA | LF5013Z40A | MAZDA | LF5013Z409A |
| MAZDA | LF5013Z409U | MEAT & DORIA | 18287 | MECAFILTER | ELP9138 |
| MEYLE | 35123210004 | MFILTER | K7062 | MILES | AFAI127 |
| MISFAT | P666 | MOTAQUIP | VFA1131 | MULLER FILTER | PA3333 |
| NIPPARTS | J1323054 | NPS | M132A41 | Omnicraft | 2133702 |
| OPEN PARTS | EAF349810 | OPTIMAL | OPFAF10118 | PROFIT | 15124080 |
| PURFLUX | A1237 | QUINTON HAZELL | QFA0491 | RIDEX | 8A0142 |
| SAKURA Automotive | A1768 | SCT - MANNOL | SB2251 | SIDAT | ME1002 |
| SOFIMA | S3344A | Stark | SKAF0060144 | STELLOX | 7101116SX |
| TECNECO FILTERS | AR9898PMJ | TECNOCAR | A2197 | TOPRAN | 600063 |
| UFI | 3034400 | VALEO | 585236 | WILMINK GROUP | WG1018989 |
| WILMINK GROUP | WG1216025 | WILMINK GROUP | WG1234495 | WILMINK GROUP | WG1234496 |
| WILMINK GROUP | WG1378572 | WILMINK GROUP | WG1426388 | WILMINK GROUP | WG1792322 |
| WILMINK GROUP | WG1905145 | WILMINK GROUP | WG2221091 | WILMINK GROUP | WG2284343 |
| WILMINK GROUP | WG2284601 | WIX FILTERS | WA9529 | WUNDER FILTER | WH2030 |
| ZEKKERT | LF1857 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BK) | Mazda 3 седан (BK) | Mazda 3 (BL) |
| Mazda 3 седан (BL) | Mazda 5 (CR19) | Mazda 5 (CW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400129 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | F026400129 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴






