
Фільтр повітряний Toyota Avensis 1.6-2.0 16V 97-03/Carina E 1.6-2.0/2.0GTi 92-97 MANN-FILTER C 3284/2 (opt-om)
333 ₴
- Немає в наявності
- Код: C32842
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
C32842

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 3284/2
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60340 | ACKOJA | A700010 | AKRON-MALÒ | 1500426 |
| ALCO FILTER | MD9306 | AMC Filter | TA1270 | ASHIKA | 2000098 |
| ASHUKI by Palidium | T10459 | AUTOMEGA | 180068110 | BLUE PRINT | ADT32241 |
| BORG & BECK | BFA2184 | BOSCH | 1987429152 | BREMSI | FA2134 |
| CLEAN FILTERS | MA3030 | COMLINE | CTY12199 | CONTINENTAL | 28000203712 |
| CoopersFiaam | PA7245 | CWORKS | B13MR0094 | DENCKERMANN | A140064 |
| DYNAMATRIX | DAF756 | FEBI BILSTEIN | 27267 | FI.BA | FA213 |
| FIL FILTER | HP2021 | FILTRON | AP184 | FRAM | CA5695 |
| GOODWILL | AG543 | HENGST FILTER | E558L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322059 |
| HIFI FILTER | SA8031 | HOFFER | 18068 | IAP QUALITY PARTS | 12117080 |
| JAPANPARTS | FA098S | JAPKO | 20098 | JS ASAKASHI | A1505 |
| KAISHIN | A161B | KAMOKA | F213301 | KAVO PARTS | TA1270 |
| KNECHT | LX756 | KOLBENSCHMIDT | 50013815 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713900 |
| LUCAS | LFAF311 | LUCAS FILTERS | LFAF311 | LYNXauto | LA1272 |
| MAHLE | LX756 | MAPCO | 60037 | MASTER-SPORT GERMANY | 32842LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260341 | MDR | MAF3098 | MEAT & DORIA | 18068 |
| MECAFILTER | ELP3946 | MEYLE | 30123210007 | MFILTER | K434 |
| MILES | AFAU043 | MISFAT | P644 | MOTAQUIP | VFA900 |
| MULLER FILTER | PA340 | NIPPARTS | J1322095 | NPS | T132A61 |
| Omnicraft | 2133347 | OPEN PARTS | EAF330710 | PROFIT | 15123111 |
| PURFLUX | A1004 | QUINTON HAZELL | QFA0488 | RED-LINE | 36TO021 |
| RIDEX | 8A0075 | SAKURA Automotive | A1164 | SAMPIYON FILTER | CP0129 |
| SCT - MANNOL | SB006 | SOFIMA | S3075A | Stark | SKAF0060074 |
| STELLOX | 7100756SX | TECNECO FILTERS | AR340PM | TOYOTA | 1780102040 |
| TOYOTA | 178010204000 | TOYOTA | 1780102040A | TOYOTA | 1780102050 |
| UFI | 3007500 | VAICO | V700010 | VALEO | 585215 |
| WILMINK GROUP | WG1018704 | WILMINK GROUP | WG1216769 | WILMINK GROUP | WG1438454 |
| WILMINK GROUP | WG2222665 | WILMINK GROUP | WG2283214 | WILMINK GROUP | WG1792309 |
| WIX FILTERS | WA6374 | WUNDER FILTER | WH2064 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | Toyota CARINA E (_T19_) | Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) |
| Toyota AVENSIS VERSO (_CLM2_, _ACM2_) | Toyota AVENSIS (_T22_) | Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C32842 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C32842 |
| Ширина [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴




