
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8-3.0 99-07 MAHLE LX 978 (opt-om)
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LX978
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
LX978

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 978
(MAHLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500472 | ALCO FILTER | MD9730 | ASHIKA | FA0308JM |
| AUTOMEGA | 180032210 | BLUE PRINT | ADF122209 | BORG & BECK | BFA2009 |
| BOSCH | 0986626816 | BOSCH | 1457433047 | BREMSI | FA1156 |
| BSG | BSG30135019 | CHAMPION | CAF100738P | CHAMPION | U738606 |
| CLEAN FILTERS | MA1178 | COMLINE | EAF025 | CONTINENTAL | 28000200832 |
| CoopersFiaam | PA7367 | CWORKS | B13MR0123 | DACO Germany | DFA1009 |
| DENCKERMANN | A140293 | Dr!ve+ | DP1110100089 | DYNAMATRIX | DAF978 |
| EUROREPAR | E147185 | FEBI BILSTEIN | 31434 | FI.BA | FA2052 |
| FIL FILTER | HP2133 | FILTRON | AP0743 | FORD | 1120167 |
| FORD | 1151558 | FORD | 1216907 | FORD | 1S719601AB |
| FORD | EFA583 | FORD | 1581167 | FORD | 2S719600DB |
| FORD | 1S719601A1B | FORD | 1S719601AA | FRAM | CA9126 |
| GOODWILL | AG2351 | GOODWILL | AG235 | HENGST FILTER | E464L |
| HOFFER | 16417 | JAPANPARTS | FA0308JM | JAPKO | FA0308JM |
| JS ASAKASHI | A0017 | KAMOKA | F201501 | KLAXCAR FRANCE | FA026z |
| KNECHT | LX978 | KOLBENSCHMIDT | 50014038 | LUCAS | LFAF189 |
| LUCAS FILTERS | LFAF189 | LYNXauto | LA1610 | MAGNETI MARELLI | 152071758653 |
| MANDO | MMF015263 | MANN-FILTER | C3498 | MAPCO | 60122 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 3498LFPCSMS | MEAT & DORIA | 16417 | MECAFILTER | ELP3950 |
| MEYLE | 7123210014 | MFILTER | K460 | MILES | AFAU022 |
| MISFAT | P146 | MOTAQUIP | VFA24 | Omnicraft | 2133531 |
| OPEN PARTS | EAF310910 | OPTIMAL | OPFAF10079 | PROFIT | 15120906 |
| PURFLUX | A1126 | QUINTON HAZELL | QFA0464 | RIDEX | 8A0013 |
| SAKURA Automotive | A1956 | SOFIMA | S7402A | SOLGY | 103102 |
| Stark | SKAF0060012 | STELLOX | 7100978SX | TECNECO FILTERS | AR2047PM |
| TECNOCAR | A2047 | TOPRAN | 301915 | UFI | 3014600 |
| VAICO | V250095 | VALEO | 585050 | WILMINK GROUP | WG1018894 |
| WILMINK GROUP | WG1216947 | WILMINK GROUP | WG1439799 | WILMINK GROUP | WG1792159 |
| WILMINK GROUP | WG2282413 | WILMINK GROUP | WG2152058 | WILMINK GROUP | WG2218683 |
| WIX FILTERS | WA6674 | WUNDER FILTER | WH565 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford MONDEO III Clipper (BWY) | Ford MONDEO III седан (B4Y) | Ford MONDEO III (B5Y) |
| LTI TX |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX978 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 212 |
| Висота [мм] | 50,0 |
| Висота паковання [см] | 35,50 |
| Довжина [мм] | 340,0 |
| Довжина паковання [см] | 15,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX978 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 143 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴




