
КОД ТОВАРУ
33468

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
33468
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63110 | 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63669 | AKRON-MALÒ | 1500438 |
| ASAM | 71968 | ASHIKA | FA0510JM | ASHUKI by Palidium | PAL22073 |
| AUTOMEGA | 180074510 | BLUE PRINT | ADU172221 | BORG & BECK | BFA2209 |
| BORG & BECK | BFA2372 | BOSCH | 1457433333 | BOSCH | F026400205 |
| BSG | BSG60135037 | BSG | BSG60135035 | COMLINE | EAF547 |
| COMLINE | EAF546 | Dr!ve+ | DP1110100246 | Dr!ve+ | DP1110100242 |
| DYNAMATRIX | DAF8166 | DYNAMATRIX | DAF8164 | EUROREPAR | 1616248580 |
| FI.BA | FA2018 | FIL FILTER | HP2634 | FILTRON | AK2186 |
| FILTRON | AK2182 | HENGST FILTER | E421L | HENGST FILTER | E1034L |
| HOFFER | 18523 | JAPANPARTS | FA0510JM | JAPKO | FA0510JM |
| KAMOKA | F214301 | KLAXCAR FRANCE | FA109z | KNECHT | LX8166 |
| KNECHT | LX8164 | KOLBENSCHMIDT | 50013916 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711023 |
| LUCAS | LFAF247 | LUCAS FILTERS | LFAF247 | LYNXauto | LA1240 |
| LYNXauto | LA388 | MAHLE | LX8164 | MAHLE | LX8166 |
| MANN-FILTER | C121782 | MANN-FILTER | C121781 | MAPCO | 60858 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 121782LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 121781LFPCSMS | MAXGEAR | 260313 |
| MAXGEAR | 261389 | MEAT & DORIA | 18523 | MECAFILTER | EL9213 |
| MERCEDES-BENZ | A6110940204 | MERCEDES-BENZ | A6460940304 | MERCEDES-BENZ | 6460940304 |
| MERCEDES-BENZ | 6110940204 | MEYLE | 0120940000 | MFILTER | A8931 |
| MILES | AFAC270 | MISFAT | R435 | MOTAQUIP | VFA1121 |
| MULLER FILTER | PA3110 | MULLER FILTER | PA3669 | Omnicraft | 2133732 |
| OPEN PARTS | EAF342320 | OPEN PARTS | EAF334520 | PREXAparts | P321040 |
| PURFLUX | A1248 | RIDEX | 8A0194 | SCT - MANNOL | SB2133 |
| SOFIMA | S7585A | SOLGY | 103079 | Stark | SKAF0060198 |
| TOPRAN | 401041 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214132 | VAICO | V307401 |
| WILMINK GROUP | WG1018777 | WILMINK GROUP | WG1216822 | WILMINK GROUP | WG1216824 |
| WILMINK GROUP | WG1440208 | WILMINK GROUP | WG2223388 | WILMINK GROUP | WG2284411 |
| WILMINK GROUP | WG2152130 | WIX FILTERS | WA9484 | WIX FILTERS | WA9622 |
| WUNDER FILTER | WH7321 | WUNDER FILTER | WH732 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W220) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Mercedes-Benz E-CLASS (W211) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 33468 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 434 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,325 |
| Довжина [мм] | 434 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 33468 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴






