
Фільтр повітряний Mazda 323 2.0D/TD 96-04/Premacy 2.0TD 99-05 SOFIMA S 3178 A (opt-om)
324 ₴
- Немає в наявності
- Код: S3178A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
S3178A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3178 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63277 | AMC FILTER | MA5614 | AMC Filter | MA5614 |
| ASHIKA | 2003389 | BLUE PRINT | ADM52236 | BOSCH | 1457433066 |
| CLEAN FILTERS | MA3035 | COMLINE | CMZ12010 | CONTINENTAL | 28000203322 |
| DENCKERMANN | A140181 | Dr!ve+ | DP1110100489 | FILTRON | AP1111 |
| FISPA | ME1011 | HENGST FILTER | E649L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323036 |
| HOFFER | 18090 | IAP QUALITY PARTS | 12111027 | JAPANPARTS | FA389S |
| JAPKO | 20389 | KAISHIN | A458 | KAVO PARTS | MA5614 |
| KLAXCAR FRANCE | FA393z | KNECHT | LX595 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713585 |
| LUCAS | LFAF424 | LUCAS FILTERS | LFAF424 | MAHLE | LX595 |
| MANN-FILTER | C2966 | MASTER-SPORT GERMANY | 2966LFPCSMS | MAXGEAR | 260580 |
| MAZDA | RF4P13Z40 | MAZDA | RF4P13Z409A | MAZDA | Y70113Z40 |
| MAZDA | Y70113Z409A | MEAT & DORIA | 18090 | MECAFILTER | ELP3999 |
| MFILTER | K787 | MISFAT | P652 | MOTAQUIP | VFA64 |
| MULLER FILTER | PA3277 | NPS | M132A52 | OPEN PARTS | EAF349610 |
| QUINTON HAZELL | QFA0716 | RIDEX | 8A0402 | SCT - MANNOL | SB2101 |
| SIDAT | ME1011 | Stark | SKAF0060408 | UFI | 3017800 |
| WE PARTS | 18090 | WILMINK GROUP | WG1216632 | WILMINK GROUP | WG1747425 |
| WILMINK GROUP | WG2282424 | WILMINK GROUP | WG2221076 | WIX FILTERS | WA9454 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 323 PROTEGE V (BA) | Mazda 323 P Mk V (BA) | Mazda 323 ASTINA VI (BJ) |
| Mazda PREMACY (CP) | Mazda 323 PROTEGE VI (BJ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3178A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3178A |
| Ширина [мм] | 167,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴





