
КОД ТОВАРУ
044318

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
044.318
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 0059978747 | 0634300470 | CO01002552B | |||
| CORTECO | 01002552B | IVECO | 01295671 | MERCEDES-BENZ | 0019977347 |
| MERCEDES-BENZ | 0059972046 | MERCEDES-BENZ | 0059978747 | MERCEDES-BENZ | A0019977347 |
| MERCEDES-BENZ | A0059972046 | MERCEDES-BENZ | A0059978747 | SKT | 045299 |
| STEYR | 395270732 | WILMINK GROUP | WG1190191 | WILMINK GROUP | WG1219966 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz /8 (W114) | Mercedes-Benz /8 купе (W114) | Mercedes-Benz /8 (W115) |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W108, W109) | Mercedes-Benz COUPE (W111) | Mercedes-Benz CABRIOLET (W111) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 044318 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, /8 (W114/W115), W111, W112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Код товару | 044318 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Тип сальника вала | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


