
КОД ТОВАРУ
A2226100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A2226100
(BOGAP)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 24701 | AIC | 57340 | CAUTEX | 461227 |
| Metalcaucho | 42680 | ROTWEISS | RWS1525 | ROTWEISS | 191711208A |
| SEAT | 191711208A | STC | T442680 | TOPRAN | 107325 |
| VAG | 191711208A | VAG | 701711699 | VAICO | V106104 |
| VIKA | 77111619501 | VW | 191711208A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat TOLEDO (1L) | VW EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) | VW EUROVAN IV фургон (70XA) |
| VW TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) | VW GOLF II (19E, 1G1) | VW JETTA II (19E, 1G2, 165) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BOGAP |
| Код запчастини | A2226100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | A2226100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴





