
КОД ТОВАРУ
02456

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
02456
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 3183220130 | MERCEDES-BENZ | A3183220130 | SWAG | 10902456 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VARIO c бортовой платформой/ходовая часть | Mercedes-Benz VARIO фургон/универсал | Mercedes-Benz VARIO самосвал |
| Mercedes-Benz T2/LN1 фургон/универсал | Mercedes-Benz T2/LN1 самосвал | Mercedes-Benz T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть |
| Mercedes-Benz LP |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 02456 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 86 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,321 |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Довжина [мм] | 86 |
| Код товару | 02456 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴




