
Підшипник КПП VW (22x33x19) (020F/02K/4S/AVX/DPL/DNZ/DRZ/DSB/DUS/DUU/DUV/DUW/ERT) F-91236 712 1441 10 (opt-om)
257 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712144110
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712144110

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1441 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 020311373D | AUDI | 020311373D | FAG | F91236 |
| FAG | F91236 | VW | 020311373D | VW | 020311373E |
| VW | 020311373D | VW | 020311373E | WILMINK GROUP | WG2071572 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat INCA (6K9) | VW CADDY II фургон (9K9A) | VW DERBY седан (6KV2) |
| VW POLO Variant (6KV5) | VW CADDY II VAN (9K9B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712144110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,005 |
| Код товару | 712144110 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 33,00 |
| Ширина [мм] | 19,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴



