
КОД ТОВАРУ
173618

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
173618
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| IVECO | 5802342732 | SWAG | 33101875 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY фургон/универсал | Iveco DAILY CITYS автобус |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 173618 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 29 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,300 |
| Внутрішній діаметр | 29 |
| Довжина [мм] | 42 |
| Код товару | 173618 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴




