
Підшипник вала первинного MB/Ford (28x22x16) HK2216C INA 712 0304 10 (opt-om)
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712030410
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712030410

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 0304 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 98CT7L428AA | FORD | 98CT7L428AA | IVECO | 02690165 |
| MERCEDES-BENZ | 0129813210 | MERCEDES-BENZ | 0129813210 | MERCEDES-BENZ | 0189819010 |
| MERCEDES-BENZ | 0189819010 | MERCEDES-BENZ | A0129813210 | MERCEDES-BENZ | A0189819010 |
| MERCEDES-BENZ | A0129813210 | MERCEDES-BENZ | A0189819010 | VW | 001311125 |
| VW | 001311125 | ZF | 0635303052 | ZF | 0635303052 |
| ZF | 0735298002 | ZF | 0735298002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712030410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,019 |
| Код товару | 712030410 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28,00 |
| Ширина [мм] | 16,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴




