
Підшипник КПП Ford Transit 2.2/2.4 TDCi 06- (50x79x17.5) MT82 INA 712 2065 10 (opt-om)
696 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712206510
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712206510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2065 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1489953 | FORD | 8C1R7J164BA | FORD (JMC) | 8C1R7J163BA |
| FORD (JMC) | 8C1R7J163BA | FORD (JMC) | 8C1R7J164BA | FORD (JMC) | 8C1R7J164BA |
| INA | 712176310 | INA | 712206510 | INA | F23694804 |
| INA | F236948040030K | LuK | 462021110 | WILMINK GROUP | WG2071645 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford RANGER (TKE) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712206510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,187 |
| Код товару | 712206510 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,00 |
| Ширина [мм] | 17,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴



