
Підшипник КПП MB Vito (W639) 03-/Renault DC4, (25x62x17) F-801841.03 INA 712 1519 10 (opt-om)
1 353 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712151910
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712151910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1519 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | F80184103 | GETRAG | 9009063671 | GETRAG | 9009063671 |
| MERCEDES-BENZ | 0089817425 | MERCEDES-BENZ | 0089817425 | MERCEDES-BENZ | A0089817425 |
| MERCEDES-BENZ | A0089817425 | RENAULT | 322751543R | RENAULT | 322751543R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712151910 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,190 |
| Код товару | 712151910 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62,000 |
| Ширина [мм] | 17,000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴



