
Підшипник КПП VW T6 2.0 TDI/TSI 15- (29.98x62x16.65) 0BH/DQ500 (Z-521425.07) INA 712 2140 10 (opt-om)
1 185 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712214010
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712214010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2140 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VW | 02M311123 | VW | 02M311123B | VW | 02M311123E |
| VW | 02M311123 | VW | 02M311123B | VW | 02M311123E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712214010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 29.98 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 16.65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,245 |
| Код товару | 712214010 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62,00 |
| Ширина [мм] | 16,65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴





