
Сальник півосі (задньої) MB S-class (W116/W126) 72-91 (45x85.3x18.5) ELRING 467.995 (opt-om)
402 ₴
- Немає в наявності
- Код: 467995
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
467995

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
467.995
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 0039978347 | MERCEDES-BENZ | A0039978347 | WILMINK GROUP | WG1192976 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 467995 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85.3 мм |
| Висота | 18.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 18,5 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Код товару | 467995 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85,3 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | AW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴





