
Підшипник КПП Hyundai M5GF1 (5ступка) (30x62x17.7) F-848135 INA 712 2105 10 (opt-om)
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712210510
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712210510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2105 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HYUNDAI | 4573836040 | HYUNDAI | 4573836040 | WILMINK GROUP | WG2112234 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712210510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 17.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,252 |
| Код товару | 712210510 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62,00 |
| Ширина [мм] | 17,70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



