
Підшипник КПП Audi/Seat/VW 0A6 (37x49x16) INA 712 2313 10 (opt-om)
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 712231310
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
712231310

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2313 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VW | 0A5311432A | VW | 0A5311432A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712231310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,042 |
| Код товару | 712231310 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 49,00 |
| Ширина [мм] | 16,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴



