
Барабан гальмівний (задній) Dacia Logan/Sandero 1.2 16V/1.5 dCi/1.6 16V 04- (203x25) DELPHI BFR595 UA63
3 526 ₴
- Немає в наявності
- Код: BFR595
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

КОД ТОВАРУ
BFR595

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BFR595
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DACIA | 432000978R | DACIA | 432004334R | DACIA | 432007629R |
| LADA | 432000978R | LYNXauto | BM1200 | OPEN PARTS | BAD908831 |
| RENAULT | 432000978R | RENAULT | 432004334R | RENAULT | 432007629R |
| RIDEX | 123B0104 | Stark | SKBDM0800103 | ZEKKERT | BS6533 |
| ZIMMERMANN | 470185500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia LOGAN (LS_) | Dacia SANDERO | Dacia SANDERO II |
| Dacia LOGAN MCV II | Dacia LOGAN II | LADA XRAY (GAB_) |
| Renault LOGAN I (LS_) | Renault SANDERO/STEPWAY I | Renault LOGAN II |
| Renault LOGAN II универсал | Renault SANDERO/STEPWAY II |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BFR595 |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішня висота барабану | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Висота | 195 мм |
| Діаметр барабана | 234 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 25 мм |
| Конструктивні особливості | З підшипником |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, XRAY, Sandero, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 48 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 203 |
| Діаметр [мм] | 203,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 25 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Код товару | BFR595 |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 234 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 195 |
| Тип гальма | Гальмівний барабан із підшипником |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 526 ₴





